Eniştem Yalamaktan Doyamadı

Eniştem ablamla köye gelmişlerdi.Ablamla annem fırında çörek pişiriyorlardı.Ben de eniştemle bahçeden vişne toplamaya gittim.Hava fazla sıcaktı.Bir sat kaddar vişne topladık.Eniştemin gözü hepp bende idi.Vişnelerden daha fazla bana bakıyordu.Bu benim de hoşuma gidiyordu.ama ben bakire idim.Onunla ilişkiye giremezdim.Bu beni korkutuyordu.Sonra yorulduk.Dinlenmeye başladık.Ben bir tarafa uzandım çimenlerin üstüne.Eniştem bir tarafa.Sessizce duruyorduk.Eniştemin aklından neleri geçirdiğini tahmin edebiliyordum.Bir ara eniştem gözünü bana dikti ve bana çapkınca bakıyordu.Sonra başını kucağıma koydu.Gökyüzüne bakıyordu.hiç bir şey demiyordu.Yavaşca bacaklarımı okşamaya başladı.Hoşuma gitmişti.Bacaklarımı mıncık lıyordu.Derken gözlerini gözlerime dikti.Yavaşca ellerini yukarılara doğru kaydırdı.amıma değmesine az kalmıştı.Ne yapacağımı şaşırmıştım.karşı gelsem başkaları duyacak, rezil olacaktım.Belki de yalnızca eniştemle yattım seks yaptım.bacaklarımı okşayacak.başka birşey yapmayacaktı.Tepki göstermedim.Bundan cesaret ortam eniştem külotumun üstündem amımı okşamaya başladı.çok hoşuma gitmişti.İçim bir acayip olmuştu.Sonra parmağını külotumun içine soktu.artık amımı onun elindeydi.Daha ne kaddar dayanabilirdim, bilmiyordum.Parmaklarıyla amımım dudaklarını okşamaya başladı.İçimden ılık sular akar gibi olmuştu.amım sulanmaya başlamıştı.Hayır diyemiyordum.Eniştem bildiğini okuyordu.Bir hamlede külotumu çıkardı ve amımı yalamaya başladı.artık ok yaydan çıkmıştı.Ben de, ne olursa olsun, dedim.karşı çıkmanın bir faydası yoktu.zevkini çıkarmak en iyisiydi.zaten benim de eniştemde gözüm vardı.Bundan iyi fırsat olmazdı.Eniştem 10 dakika falan amımı yaladı.O sırada yarağı de kazık gibi olmuştu.Beni çimenlerin üzerine iyice yatırdı.Sikinin başını amımın dudaklarına değdirdi.Sonra sikinin başını amıma soktu.sex hikayeleri amım sikini yakmıştı.Fırın gibiydi amcığım.Keskin bir hamle .yaptı ve sikinin hepsini amıma soktu.Ben, ah diye bağırdım.kızlığımı eniştem almıştı.Amımdan kanlar akmaya başladı.ama eniştem durmak bilmiyordu.Sikini amıma sokup sokup çıkarıyordu.baldız sex hikayesi Azmıştı eniştem, ressmen.Dibine kaddar sokuyordu sikini.amım dar olduğu maksadıyla onu iyice sarıyordu.Soktu soktu çıkardı sikini amıma.Beni 15 dakika kaddar sikti.Doymak bilmiyordu.Ben de zevk çığlıkları atıyordum.Eniştem sonunda muradına ermişti.Ben de doya doya yarağı yemiştim.sonunda ikimiz de doyuma ulaştık.iyice yorulmuştuk.Vişne ağacının altında uyuyakalmışız.Aradan iki sat geçmiş.hemen toparlanıp, topladığımız vişnelerle köye döndük.Daha fazla vişne toplayacak halimiz yoktu.


Category: sanal sex, Sanal Sex Numaraları Published by Sohbet on Temmuz 31

Sohbet Hattı, Sex Sohbet

Aradığınız Kadınla Seks Numaraları ile Zevkin Doruklarını Yaayacaksınız. Sex Hattı Size En Yakn Kadınla Boşalana Kadar Erotik Dakikalar Yaşamanızı Sağlayacak. Hemen Dert Köşesi ile Sikiş Sohbetin Tadını Çkarın. Gerçek Kadınlarla Telefonda Sex Hattı ile Doyasıya Bir Zevke Hazır Olun. Ne Zaman Nerde Olursanız Olun Arayıp İnanılmaz Derecede Hazza Sahip Olacaksnız. Sex Numaraları Daima Zevk Arkadaşınız Olacak. Canlı Sohbet Edip Dertlerinizi Unutun. Hepsi Gerçek Kadınlardan Oluuyor. Kim Bilir Yakın evrenizden Bir Bayan Bile Olabilir. Sohbet Hattı Uygun Fiyatıyla Sizleri Bekliyor. Kesinlikle Erotik Numaraları Arayın Daha Ne Duruyorsunuz.

Takip Edin

© Copyright 2020 Sohbet Hattı, Sex Sohbet Tüm Hakları Saklıdır.

Moondiggy Dijital Ajans Pazarlama alanında daha yenilikçi bir yaklaşımıyla hem Web Site Tasarımı ve Sosyal Medya Yönetimi ile firmanıza yeni değerler kazandıracak. Google Ads ile daha fazla müşteri çekebilir ve Satışlarınızı arttırabilirsiniz. Arama Motoru Optimizasyonu yani SEO ile organik olarak Google,Yandex ve Bing gibi Arama Motorlarında Organik olarak ziyaretçi kazanabilirsiniz. Moondiggy Dijital Ajans olarak hemen bizimle çalışın geleceğe sağlam adımlarla ilerleyelim.